Reklame | Sponset genser Kouture / Annonselenke Nelly
Nå begynner jeg å komme tilbake til bloggrutiner igjen. Såpass tilbake er jeg at jeg til og med husket at jeg pleier å ha “Uken som gikk” på mandager. Nå er det veldig lenge siden forrige gang, men det gjør ikke noe når det har skjedd mer denne uken enn hva det vanligvis gjorde på fire uker før Love Island, hehe.
AKKURAT NÅ: Nå sitter jeg i sofaen til Morten og blogger mens han driver med et eller annet på mobilen sin. Sosialt par, ikke sant? Vi skal ha taco- og kosekveld veldig snart og da skal selvfølgelig både mobilen og Macen bort (til min store skrekk) 😉
UKENS TANKE: Jeg tenker på hvor heldig jeg er som har Morten og hvor ufattelig glad jeg er for at jeg dro til Love Island!
UKENS SERIE: Broen! Jeg begynte å se på det da vi kom til Sørlandet og vi er helt hekta. Tenk at jeg ikke har begynt å se dette før nå da dere. Er det mulig liksom? Den serien MÅ dere faktisk se om dere ikke allerede har gjort det.
UKENS CRAVING: Hm… Jeg har merkelig nok ikke cravet så veldig mye mat. Kanskje pizza? Ja, jeg tror det må bli pizza.
UKENS HØYDEPUNKT: Det var selvfølgelig å se Morten igjen! Han kom til meg på tirsdag og selv om det kun var fire dager siden vi gikk fra hverandre på Gardermoen så kjentes det ut som en evighet. Bare det å være sammen igjen er definitivt høydepunktet fra forrige uke.
UKENS IRRITASJONSMOMENT: At jeg ikke har vært helt i form. Det er så irriterende, særlig når jeg vil være i toppform så Morten og jeg kan gjøre masse gøy. Jeg har slitt litt med mye rart den siste uken, men jeg håper virkelig det går over fort fordi nå er det ikke lenge til jeg har bursdag, woho!
UKENS SEIER: Det er rett og slett at jeg klarte å skru opp sengen min selv, hehe. Riktignok med god hjelp fra vb roomie! Det var nemlig ikke så enkelt som vi trodde og verktøy hadde vi heller ikke. Heldigvis ordnet alt seg til slutt og etter å ha fått hentet en drill og bannet mer enn de fleste kunne jeg endelig legge meg i min helt nye seng.
UKENS MEST LESTE INNLEGG:
Jeg svarer på spørsmål om Morten
Fikk jeg betalt for å være med på Love Island?
UKENS MATRETT: T A C O !!
UKENS SANG: Dean Lewis – Be Alright
UKENS FAVORITT-BILDE: Dette <3
FACEBOOK HER – INSTAGRAM HER – SNAPCHAT ANDREASVEINSDOT BLOGLOVIN HER
Virker som at du hadde en fantastisk uke sammen med venner og din kjære Morten! Gleder meg til å følge deres reise videre! <3 Dere er så søte sammen!
Høres ut som at du har hatt en fin uke, Andrea❤️
Hei. Tenkte jeg måtte legge igjen en kommentar. Har så vidt vært innom bloggen din før LI, men har blitt fast leser etter. Har fått et veldig godt inntrykk av både deg og bloggen! Du skriver godt, og er det noe jeg har lagt merke til; så er det at du gjør en ordentlig jobb med reklamemerking. For det har vært mangelvare hos veldig mange toppbloggere. Tommel opp!
Ååå, Broen, jeg elsker det!! Saga Noreen🤩 Kos dere med taco 😀
Håper form blir bedre snart 🙂
Herregud blir så glad av og se deg så lykkelig! 🙂 hvis du elsker broen MÅ du også se gåsmamman på tv2 sumo! Du vil elske den, og takke meg senere, haha! Ha en super kveld 😊
hvor ser du Broen? 🙂
Du skriver ekstremt myee om Morten
Anonym: Blir litt sånn i begynnelsen og når jeg ikke har gjort annet enn å være sammen med han siden forrige tirsdag hehe 🙂 Men kommer snart tilbake til gamle rutiner med mer variert innhold <3
Ina: Åh, så utrolig koselig å høre 😀 Dette var veldig hyggelig, Ina <3 Tusen takk!
Hilde A: Takk 😀
Camilla: Åh, tusen takk <3
sofie: Netflix 😀
Personlig synes jeg det er hyggelig at du skriver om Morten. Dere er et flott par. Bloggen din blir bare bedre og bedre. Du er også veldig flink til å svare leserne dine. Det er ekstra kjekt. Alt godt ønskes deg og Morten 🙂
Lise: Tusen takk, Lise <3
Heiet på dere helt siden dere fant tonen på love island! Synes dere kler hverandre så godt <3
M: Åååh, så koselig å høre 😀
Første vil æ si at æ e såå glad at du og Morten ble sammen og vant hele shiten 💛 det var velfortjent ++ de bilder som du la på den innlegget her, det ser ut som de er på senge, hvordan lage du de? eller er det program man kan årne slik at du får slik bilde?
Anonym: Tusen takk, så koselig å høre 😀 Det er med et polaroidkamera 😀