Reklame | Annonselenker Nelly
Først vil jeg si tusen takk for alle tips dere gir meg om Sarandë og områdene rundt. Vi fant frem til Ksamil etter anbefaling av flere. Det var helt utrolig fint! Turkist vann, hvit sand og flere nydelige øyer rundt. Vi kommer definitivt til å dra tilbake hit flere ganger i løpet av ferien!
FACEBOOK HER – INSTAGRAM HER – SNAPCHAT ANDREASVEINSDOT BLOGLOVIN HER
30 kommentarer
er han gutten du legger ut bilder med kjæresten din?
Anonym: Nei, han er en god venn <3
OMG!! Du er bare såååå elsk!!😍😍
Shit! Ser virkelig ut som du har trent hardt, du begynner jo å få tydlige magemuskler!😍 du burde være så stolt over deg selv, forresten elsker bloggingen din, du er utrolig flink❤️
anonym :): Tusen takk, så hyggelig å høre <3
Nova: ntåååå du da <3
Utrolige fine bilder, hvilket print bruker du fra lightroom her?
fine bilder 😀
Thea: Har kjøpt Marokko-pakken til politmadeleine 🙂
Charlotte: Tusen takk 😀
Åå herregud! Sykt å tenke på at jeg sto på akkurat samme plass ifjor! Nyt det!
Og, HVORDAN er det mulig at du ser så bra ut?! Du trener ja, men syns du stadig spiser noe smågodt eller noe! Jeg har tenkt at, siden Andrea kan, så kan jeg også. Men jeg ser jo ut som ej potetsekk i forhold!
Får du noen kommentarer over at du er så stor, ang vekt osv? Synes det er bra at det ikke bare er tynne bloggere.
Siw: Nei, får ikke det altså 🙂
Anonym: Hahah, nei du da!! Det må du ikke si, du er helt sikkert nydelig <3 Jeg spiser faktisk smågodt hver dag, men begrenser mengden, spiser sunne måltider, går over alt hvor jeg skal og trener litt ved siden av 🙂
Får helt frysninger når jeg ser bilder av ferien din! Sier som hun over her, sykt at jeg stod der for ett år siden. Håper du har det kjempefint til tross for de lille hinderne dere har kommet over 🙂 Sarande er fantastisk. <3 Dere bør teste ut Jericho Cocktail Bar, nydelige gode drinker! Ligger ved strandpromenaden.
Ellers syns jeg det faktisk er helt sinnsykt hvordan noen kan prestere å si at du er "så stor". Du ser ut til å ha en fantastisk og sunn kropp!
Klemmer
Sofie Elise: Tusen takk for tips og fine ord <33 Klem!
Du er absolutt ikke i nærheten av stor, du har sykt fin mage som er litt markert
Omg, sååå missunelig!😍😍
Anonym: <3
Iselin: Det skjønner jeg, haha 😀
Jeg syns virkelig du er et godt forbilde 🤩😍 Du ser fantastisk ut😊
Lurer på en ting, siden du ikke er side2 blogger lengre, tjener du bare penger på annonser eller tjener du også vær gang noen er inne på bloggen din🤔🙈
Hilsen fast leser på 35år 😉🤩 (må vel ikke være 14-22 for å lese blogg😂🙈)
Du er so fin❤️ Stort forbilde
Anne: Så koselig at du synes det <3
Lene: Så hyggelig å høre 😀 Tar med dette i ukens spørsmål! Nei, så absolutt ikke. Utrolig koselig å ha deg som leser <3
Wow😍Du ser stunning ut!!! Du burde virkelig elske deg selv. Du er et så stor forbilde, Andrea. Jeg leser ganske mange blogger, men synes liksom alt går i det samme! Meen så har vi deg. Du skiller deg ut, jeg ELSKER å lese innleggene dine⭐️Du er virkelig en inspirasjon når det kommer til livsglede, trening også er det sååå HIMLA viktig å vise at man blir ikke «feit av å spise godteri». Det er viktig med variasjon og å unne seg godt her i livet💖Du er et fantastisk menneske!
Nora: Ååå herregud, så skjønn du er <3 Tusen takk, Nora! Dette er helt fantastisk nydelig skrevet. Du aner ikke hvor mye slike kommentarer betyr, så tusen takk <3
Haha hva? Hvorfor skulle du få kommentarer om at du er stor? Du er jo ikke stor i det hele tatt, latterligste jeg har hørt… greier ikke å skrive denne kommentaren uten å nevne det, men det jeg egentlig skulle skrive var;
jeg leser ikke blogger så ofte, men synes din er veldig fin! Ikke en typisk «paradise»-blogger hvis man tenker på de fordommene folk har:) fine og reflekterte innlegg samt hverdagsinnlegg! Stå på:)
kos deg masse på ferie, vakre deg<3
M: Haha, nei si det! Tusen takk, M 🙂
mmi: Tusen takk <3